fbpx
Strona główna / About us

About us

O nas

Nasza filozofia

Pomysł na markę Crankk powstał pewnego słonecznego dnia w knajpie w centrum miasta, do której zajeżdża wiele osób na rowerach. Do tej pory wybierając się do miasta na rowerze musiałeś coś poświęcić: albo wyglądałeś jak zagubiony zawodnik Tour de France albo siodełko niszczyło twoje nowe spodnie. Koniec z tym! W niepowtarzalnych ubraniach rowerowych Crankk, dzięki specjalnemu projektowi, będziesz wyglądać jak człowiek i będzie Ci wygodnie, nawet podczas dłuższej przejażdżki. Nie masz roweru? Nie szkodzi, w naszych ubraniach będziesz wyglądał jakbyś go miał ?

Tworząc markę Crankk, chcieliśmy pogodzić zalety profesjonalnych strojów kolarskich oraz wielkomiejskich trendów. Nasze produkty są unikalnym na rynku połączeniem obu światów. Z jednej strony będziesz czuł się wygodnie przemierzając kilometry miejskiej dżungli na rowerze, z drugiej świetnie wpasujesz się w bieżące trendy. Znajomi będą zaskoczeni faktem, iż Twoje ubranie zawiera rozwiązania dedykowane rowerom.

Technologia i styl

Technologia Crankk to specjalny projekt spodni umożliwiający łatwe wkładanie i wyjmowanie wkładki ochronnej oraz najwyższej jakości, ekologiczne tkaniny. Jeśli nie zamierzasz danego dnia przemieszczać się na rowerze, to w ubraniach Crankk możesz swobodnie poruszać się jak w każdych innych nierowerowych ciuchach. Szeroka i wciąż udoskonalana gama produktów gwarantuje, że znajdziesz ubranie rowerowe na każdą okazję i pogodę.

Styl Crankk cechuje nieformalny charakter i najwyższa jakość każdego detalu. Do współpracy nad naszymi projektami zapraszamy podobnych do nas pasjonatów rowerowych oraz osoby czujące i wyznaczające współczesne trendy. Wszystkie nasze produkty dopracowane są pod kątem graficznym i zawierają unikalne projekty tworzone przez zaprzyjaźnionego z nami grafika z San Francisco.

Ubrania rowerowe Crankk są szyte w Europie z najlepszych i ekologicznych materiałów. Na każdym etapie produkcji zwracamy szczególną uwagę na jakość i estetykę ostatecznego wyrobu. Wszystkie nasze spodnie rowerowe wyposażone są w profesjonalne wkładki rowerowe dostarczane przez wiodących europejskich producentów.

Cały asortyment dostępny w sklepie Crankk Casual Cycling Wear to wynik połączenia naszej filozofii, technologii i stylu. Oferujemy niezwykle funkcjonalne ubrania rowerowe, które nie tylko zapewniają wygodę podczas jazdy na rowerze, ale również prezentują się stylowo i zgodnie z najnowszymi trendami. Nasze ubrania są dostępne dla zarówno mężczyzn, jak i kobiet, a szeroki wybór produktów pozwala znaleźć odpowiedni strój na każdą okazję i pogodę.

Zaufaj Crankk Casual Cycling Wear i doświadcz komfortu, stylu i profesjonalizmu w jednym. Niezależnie od tego, czy jeździsz na rowerze codziennie, czy tylko od czasu do czasu, nasze ubrania będą doskonałym towarzyszem Twoich przygód rowerowych i nie tylko. Pozwól sobie na wygodę i modny wygląd – wybierz Crankk.